Ürün Arama


Çiçek siparişi ödemelerinizi kredi kartı ile yaparak dilediğiniz çiçeği gönderin.

Sıkça Sorulan Sorular E-posta

Pro Çiçek Merak Ettikleriniz

Bu Gördüğüm Resimdekinin Aynısımı Gider?
Sitedeki İstanbul içi ürünlerinin tamamı kendi ürün resimlerimizdir. Gördüğünüz ürünün aynısı teslim edilir. Diğer şehirlere göndereceğiniz siparişler üyesi olduğumuz İnterflora garantisindedir ve benzerleri gönderilir. Yurtdışı ürünlerinde ise aynı şekilde Interflora ilgili ülke üyeleri tarafından benzerleri gönderilir.

Beğendiğim Ürünün Rengini Değiştirebilirmiyim ?
Stoklarımızda bulunması durumunda, beğendiğiniz ürünün rengini değiştirebilirsiniz. Bu isteğinizi sipariş formunuzun özel istekler kısmında belirtebilirsiniz. Siparişiniz öncesinde bize ulaşıp, ilgili yan malzemenin yada çiçeğin renginin stoklarda mevcut olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için ekstra ücret alınmamaktadır.

Verdiğim Sipariş Bilgilerini Nasıl Kontrol Edebilirim ?
Verdiğiniz sipariş bilgilerini sipariş onay sayfamızda görüntülenmektedir ve ayrıca e-posta adresinize sipariş detaylarınız gönderilmektedir.

Verdiğim Sipariş Bilgilerini Nasıl Değiştirebilirim ?
Bizi telefonla arayabilir veya e-posta gönderebilirisiniz.

Ödemelerimi Nasıl Yapacağım ?
Ödemelerinizi kredi kartı (Master veya Visa) veya havale/eft ile yapabilirsiniz. Ayrıntılar için "Nasıl Ödeyeceğim" linkini tıklayınız.

Yol Ücreti Ödemem Gerekiyormu ?
İstanbul içi, İstanbul dışındaki merkezler ve Yurt dışındaki merkezlere olan siparişlerinizde ekstra yol ücreti almamaktayız. Ancak İstanbul dışına ve yurt dışına sipariş bölümümüzde belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır, buraya bağlı bulunan ilçe ve köylere dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ücreti alınmaktadır, yol ücterleri verilen yerle irtibat sağlayarak mesafe ye göre yol ücreti tespit edilecektir. Ayrıca firmamız dağıtımı yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir, bu durumlarda mutlaka müşteriye bilgi verilmektedir.

Alıcı Adreste Bulunamazsa Ne Yapıyorsunuz ?
Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Teslimattan Önce Alıcıyı Arıyormusunuz ?
Aksi belirtilmedikçe aramıyoruz. Eğer adreste bulunamaz yada yanlış adres verilmesi durumunda teslimatı gerçekleştirmek için alıcıyı arıyoruz.

Siparişim İstediğim Tarih ve Saatte Gidermi ?
Siparişiniz istediğiniz tarih ve saate gider. Düğün ve Cenaze gibi saate bağlı teslimatlarda gerçekleştirmekteyiz bu gibi durumlarda uygun teslimat tipini seçip tam saatini vermeniz gerekmektedir. Ancak belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanacak sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayı teslimat şartlarındaki zaman değişebilmektedir.

Alıcı Siparişin Kimden Geldiğini Bilmeden Sipariş Verebilirmiyim ?
Gönderen belli olmadan çiçek siparişi verebilirsiniz. Bunun için sipariş formundaki "Adım Alıcıdan Gizlensin" kutucuğunu işaretleyiniz. Koşullar için "Teslimat Şartları" bölümünü okuyunuz.

Alıcı Çiçeği Kabul Etmezse Ne Olur?
Alıcı çiçeği kabul etmezse çiçek firmaya geri getirilir. Gönderen 1 hafta içerisinde firmamızdan alabilir yada eksta nakliye ücreti ödeyerek başka bir adrese gönderebilir. Para iadesi mümkün değildir.

Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim ?
Sipariş Takibi bölümünden öğrenebilirsiniz, ayrıca teslim edildiğinde e-posta adresinize bilgi gönderilir veya GSM bölümüne girdiğiniz bilgilerle teslim edildiğinde cep telefonunuza mesaj gelir. Teslim bilgisi istanbul siparişlerinizde hemen, yurt içi siparişlerinizde 1 gün içinde iletilir. Yurt dışı siparişlerinizde teslim bilgisi ek ücrete tabidir.